ZAPISY NA WARSZTATY

Ilość miejsc ograniczona. O rezerwacji miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.

RZESZÓW

RZESZÓW 950 zł

13-14 listopada 2021

Cena zawiera:

  • 2 dni warsztatów
  • 2 obiady
  • bufet kawowy
  • możliwość wykorzystania zdjęć do portfolio
  • możliwość testowania sprzętu fotograficznego
  • certyfikat ukończenia warsztatów

Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wpłata zadatku w wysokości 200zł.

ZAPISZ SIĘ

PROMOCJA!

Poleć nasze warsztaty, a za każdego zarejestrowanego Uczestnika otrzymasz 100 zł rabatu na kurs!

1

FORMULARZ REJESTRACJI

Wypełnij poniższy formularz i zgłoś rezerwację miejsca. W mailu potwierdzającym rejestrację otrzymasz wszystkie potrzebne informacje.


Opinie kursantów

Marcin

Warsztaty fotografii ślubnej oceniam pozytywnie – dużo cennej wiedzy zarówno teoretycznej jak i praktycznej, możliwość wymiany doświadczeń z osobami z branży, zarówno tymi początkującymi jak i z dużym doświadczeniem. Jedyny minus – sam nie wiem jak szybko minął czas podczas zajęć. Tak trzymaj!

Katarzyna

Zdecydowanie najlepszy kurs fotograficzny na jakim kiedykolwiek byłam. Mnóstwo wiedzy, wszystko łatwo i przejeźdźcie wytłumaczone, bardzo fajne podejście pana Bartka! Polecam każdemu, kto chce zacząć przygodę z fotografią.

Magdalena

Każdy warsztat czegoś nas uczy! Warsztaty fotografii ślubnej z Draw Light Studio okazały się niezwykle przydatne. Praktyczna wiedza, którą przekazali prowadzący, możliwość skorzystania z obiektywów, rabat na usługę foto, zaaranżowana specjalnie na tę okazje sesja i wskazówki od fotografa Tomka – to wszystko składa się w całość, której nie wyczyta się samemu w internecie, choćby się bardzo chciało. To trzeba po prostu przeżyć! Polecam 🙂

Paweł

Co to był za weekend! Mega podejście, dużo podpowiedzi, konstruktywna krytyka – no po prostu takich kursów powinno być zdecydowanie więcej niż zwykłego gadania bez możliwości porobienia zdjęć. Fajne możliwości przetestowania sprzętu foto, wskazówki jak rozmawiać z ludźmi których się fotografuje i wyciągnięcie wielu cennych uwag z całego kursu. Polecam!

Partnerzy warsztatów

Organizatorzy/prowadzący

Hotel/Sala weselna

Suknie ślubne i garnitury

Sprzęt fotograficzny

Fotoalbumy, wydruki, odbitki